WordPress koduleht

Kodulehe tegemiseks on väga palju võimalusi. Kuna WordPress koduleht on kergesti optimeeritav erinevates otsingumootorites ja lihtsasti hallatav, siis keskendume peamiselt WordPress sisuhaldussüsteemile (CMS). Kogemused on näidanud, et WordPress sisuhaldussüsteem tagab ka väga head optimeerimistulemused erinevates otsingumootorites.

Miks valida WordPress koduleht

WordPress koduleht on kergesti hallatav

WordPress platvormile tehtud kodulehte on mugav ja lihtne hallata ning sa ei pea midagi teadma HTML koodist. Meie seome sisuhaldussüsteemi Teie valikul kodulehe kujundusega (või veebidisaini erilahendusega) ning edasi saate juba kõik vajalikud toimingud kerge vaevaga ise ära teha. Tegemist on väga paindliku ning võimalusterohke veebiplatvormiga, kus saab ise kõike muuta. WordPress sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga ehk täiesti tasuta ning tänu sellele saavad lisamoodulite paigaldmaisega hakkama enamik kodulehe haldajad ja tegijad. Kõigile klientidele anname kaasa juhised, kuidas iseseisvalt muuta/lisada/kustutada informatsiooni kodulehe sisus. Samuti viime soovi korral läbi kiirkursuse, kuidas juhiseid kasutada. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta/lisada/kustutada ka eesti keeles, kuid võimalikud on ka teised keelevalikud.

Valmisdisainiga WordPress koduleht vaid 2 päevaga!

WordPress sisuhaldusele tehtud kodulehe eeliseks teiste platvormide ees on väga suur erinevate valmiskujunduste (Themes) valik, mida on miljoneid ja valik suureneb igapäevaselt. Valdav enamus kujundustest on tasuta, kuid pakutakse ka tasulisi veebidisaine. Kõiki WordPressi kujundusi on võimalik muuta oma soovide järgi ja teha omanäolise veebidisainiga koduleht. Valmis veebidisaine on võimalik valida erinevatelt lehtedelt, näiteks Themeforest või WordPress.org. Kui teha koduleht WordPress valmiskujundusele, siis on võimalik muuta kirjastiili, pilte, menüüde asetusi, lisada erinevaid sotsiaailmeedia pluginaid jpm. Valmiskujunduste eeliseks on kiire ülevaade tulevastest võimalustest uuel kodulehel, mida siis vajadusel saab hiljem täiendada. Olemasolevale valmiskujundusele saame luua kodulehe kiirtööna ehk kuni 2 päevaga.

WordPress koduleht on kergesti optimeeritav

WordPress koduleht on tänapäevane ja platvormi uuendatavakse pidevalt. Kodulehte on võimalik täiendada erinevate pluginate ehk programmidega (galeriimoodul, e-pood, sotsiaalmeedia jms), et vajadusel kodulehel toote/teenuse mahukust tõsta. Jooksvalt info lisamine kodulehele on optimeerimise seisukohalt väga oluline ning WordPressi arendajate poolt on see tehtud ülilihtsaks. Samuti võimaldab WordPressi platvormil tehtud koduleht lisada optimeerimismooduli, millega abil on ka arvutivõrral inimesel ülilihtne teha kõik vajalik selleks, et otsingumootorites konkurentidest eespool olla.

Kodulehe personaalse hinnapäringu saab sisestada siit.

E-poe personaalse hinnapäringu saab sisestada siit.

  Saada meile oma küsimus või hinnapäring

  * märgitud väljad on kohustuslikud!

  Nimi / Ettevõte

  E-mail *

  Teema

  Lisainfo *

  Telefon / Skype

  captcha