Kodulehed

WordPress, Joomla, Drupal, Magento
Kodulehed sisuhaldusega WordPress, Joomla, Drupal või Magento

Kodulehed on ettevõtte visiitkaardiks!

Kodulehed on juba aastakümneid enamikel suuremal, keskmisel ja ka väiksemal ettevõttel. Oma toote/teenuse vastu huvi tekitamiseks tuleks teha kodulehed atraktiivsed ning informatiivsed. Kodulehe veebidisain ei tohiks olla liiga igav. Samas liigne värvikasutus võib muuta külastajal info leidmise väga keeruliseks. Veebidisaini ülesehituse kohta on võimalik lisa lugeda siit.

IMeedia Eesti poolt valmistatud kodulehed kaasavad kaasaegse veebidisaini, mis on seotud lihtsalt hallatava sisuhaldusega. Kodulehekülgede tegemise käigus oleme jõudnud veendumusele, et kodulehed peavad andma külastajale kiiresti ülevaate, olema lihtsalt kasutatavad ning omama arusaadava sisuga alamlehti.

Kodulehe tegemine algab analüüsist ja peab olema läbimõeldud:

 • Kes on sihtgrupp ning millist sõnumit peab uus koduleht edastama?
 • Mis tooteid ja teenuseid koduleht müüma peab ning kellele suunatud?
 • Kas uus koduleht on piisavalt informatiivne, et külastajale tekitada kohene huvi?
 • Kas uus koduleht on külastajasõbralik – loogiline ülesehitus ja lihtne navigeerida?
 • Kas uus koduleht on piisavalt hästi leitav otsingutulemustes?

Meie kasutatav sisuhaldussüsteem on peamiselt WordPress, mis võimaldab tellijatel ise kiiresti ja mugavalt enda lehtedele tekste ja tooteid lisada ning neid toimetada. Sisuhaldussüsteemi abil on võimalik lehekülgi juurde lisada alamlehtede näol, linke menüüdes muuta, kustutada ja järjekorda muuta. Illustratsioonide üleslaadimiseks paigaldame efektiivse galeriisüsteemi või eraldi pildihalduse, mis on lihtsalt kasutatav ja võimalusterohke. Loe sisuhaldussüsteemi WordPress kohta lisa siit. Kodulehe tegemine nõuab mitmete oma ala spetsialistide oskuslikku koostööd, kes suudavad töötada kiiresti, täpselt ja tulemuslikult. Kodulehekülje valmistamine sisaldab endas mitmeid valdkondi ning tagamaks kiiret ja kvaliteetset tööd, siis peavad omavahel väga intensiivselt suhtlema nii kodulehekülje loomise projektijuht, veebidisainer, veebilehe programmeerija ning optimeerimisega (SEO) tegelev meeskond. IMeedia Eesti poolt tehtud koduleht sisaldabki kvaliteeti ja kiiret tegutsemist ning tuge pärast kodulehekülje valmimist.

Individuaalsele veebidisainiga kodulehed (erilahendus)

Kodulehe loomisel on kõige loomingulisem osa veebidisaineril. Koduleht koos personaalse veebidisainiga annab parima tulemuse, kui uurime Teie organisatsiooni olemust ja iseloomu ning pakume selle põhjal välja isikupärase kujunduse ja koostame eesmärgid ning kavandid. Individuaalse lähenemisega kodulehekülg aitab teistest sarnastest ettevõtetest erineda ning kliente võta sellise “väikese asjaga”, kui eriline veebidisain. Kuna individuaalne lähenemine veebidisainis on aeganõudev ja töömahukas, siis konkreetse hinnakalkulatsiooni tegemiseks vajaksime natukenegi esialgset taustainfot – keskmiselt jääb hind 200-500€ vahele. Isikupärase veebidisainide kohta lisalugemist siit.

Kodulehed valmiskavandile

Dünaamiline koduleht alates 180€

Kiireim võimalus on valida uue kodulehe välimus WordPress seast (Näiteks vali siit), kus ülesehitus koos soovitud põhimoodulitega on ette antud. Hiljem saate kodulehte oma äranägemise järgi edasi kujundada (pilte ja tooteid ülesse laadides, mooduleid lisades jne). Põhiliseks valmiskavandite platvormiks on WordPress, mille kohta võimalik lisa lugeda siit. Kodulehe tegemine on midagi enamat kui lihtsalt töö. Eesmärgiks on alati, et koduleht looks tellijaile lisaväärtust ja aitaks infot edastada atraktiivse ja loogiliselt ülesse ehitatud lehe kaudu. Lähtuda põhimõttest “kuidas klient jõuab järeldusele, et hakkan just Teie kliendiks”:

 • Koduleht sisaldab piisavalt infot, mis on: süsteemne, loogilise ülesehitusega ning kergelt leitav
 • Kodulehel olevad tooted ja teenused on sisuliselt ja visuaalselt hästi välja toodud – tekstid arusaadavad ja detailsed, kuid samas nii konkreetsed kui võimalik

Kogemused ja pikaaegsed teadmised on teinud kodulehtede valmistamisest meie kollektiivi põhitegevuseks. Ka kõige keerulisemad kodulehed ja veebidisainiga seotud väljakutsed võtame suure innu ja rõõmuga vastu ning saavutame parima võimaliku tulemuse. Kui plaanis on uue kodulehekülje loomine, siis soovitame kindlasti pöörduda IMeedia Eesti poole – leiame parima lahenduse just Teie ettevõttele.

Kodulehe personaalse hinnapäringu saab sisestada siit.

E-poe personaalse hinnapäringu saab sisestada siit.

Telli koduleht IMeedialt ja Saad 2 kuud Google Ads haldust TASUTA  PS. Lisaks kaasa Google Remarketingi seadistamine.

  Saada meile oma küsimus või hinnapäring

  * märgitud väljad on kohustuslikud!

  Nimi / Ettevõte

  E-mail *

  Teema

  Lisainfo *

  Telefon / Skype

  captcha