Kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus on eriti hädavajalik, kui juba Saate kirju oma veebimajutajalt ja erinevatelt IT firmadelt, seoses kodulehe süsteemi aegumisega! 

Isegi kui koduleht on loodud aastaid tagasi ning seisnud uuendamata, siis meie juures saate selle täiesti korda. Pakume “Kodulehe hoolduse” täislahendust ning süsteemi kaasajastamist uusimale tasemele. Lisaks juhime tähelepanu puudustele, mis kodulehel võivad tekkida olnud (nt Google Maps ei tööta, seadusest tulenevalt peab olema GDPR moodul ja tingimused, üleval nurgas on Not secure / Pole turvaline jne) – kõik need saavad korda meie “Kõik ühes” kodulehe hooldusteenuse raames.

“Kõik ühes” kodulehe hooldus:

Kõik vajalik ühe korraga.

 • Uusim WordPress versioon
 • Moodulite uuendus: 1. Tasuta moodulid 2. Tasulised moodulid (kui kliendil on litsentsid olemas või on valmis ostma uued litsentsid tasulistele moodulitele)
 • Theme uuendus: 1. Tasuta Theme’i uuendus 2. Tasulise Theme’i uuendus (kui kliendil on litsents olemas või on valmis ostma uue litsentsi tasulisele Theme’le)
 • Kodulehele HTTPS sertifikaadi lisamine ning HTTPS seadistamine (kõigil populaarsematel serverimajutajatel on Let’s Encrypt sertifikaadi loomise ja automaatsete uuendamiste võimalus TASUTA olemas / Mõnel juhul – nt Telia puhul – on serverimajutajal see sertifikaadi kasutamine lisatasu eest)
 • Serveriseadistuste kontrollimine ning vajadusel uuendamine (kodulehe seadistamine kasutama uusimat PHP ja SQL versiooni, mida serverimajutaja võimaldab)
 • Kodulehe vigade parandamine (nt Google Maps ei tööta; mõni element läheb uuendustega paigast ära; piltide laadimisel/kodulehel kuvades PopUp avanemine jm tekkivate vigade likvideerimine jne)
 • Kodulehele varukoopiamooduli seadistamine, et alati oleks võimalik vajadusel taastada kodulehest varukoopiaga tehtud versioon. *
 • Kodulehele lisaturvalisuse mooduli lisamine (Failide kaitsmine viiruste eest) ning peamiste WordPress ründekohtade turvamine. *

* Tegemist on tasulise mooduliga, millega ei kaasne kliendile eraldi litsentsi. Kasutada saab seda ilma probleemideta ning soovi korral võib soetada endale iseseisva litsentsi või kasutada meie haldusteenust, mis sisaldab kõiki tasulisi mooduleid, Theme’i ja igakuist uuendamist.

Võimalus tellida GARANTII + 1x süsteemiuuendus

 • 6 kuud garantiid rünnete eest. See sobib kliendile, kes ise ei soovi enda kodulehte uuendada ning pigem vajab kindlustunnet, et ründe ohvriks sattudes, on olemas kohene tugi probleemi likvideerimiseks. (al 200€, 6 kuud garantiid / al 350€, 12 kuud garantiid) **
 • 1x süsteemiuuendus pärast 6 kuud (al 150€ / sõltuvalt süsteemi keerukusest ja aegumisastmest) ***

** Eeldab, et klient ei tee ilma meiega kooskõlastamata, ühtegi süsteemimuudatust/-uuendust.

*** Kodulehe süsteemi uuendamine uusimale tasemele pärast 6 kuud uuendamata olemist. Kuna 6 kuud on üsna viimane piir, mille puhul võib uskuda, et Uuenda nuppu vajutades (kuigi tuleb ettevaatlikum olla kui igakuiselt uuendusi tehes) ei teki kriitilisi vigu, siis pikemat perioodi garantiid ilma uuendamata ei paku. Tellides 12 kuud GARANTII, siis sisaldub selles ka 1x uuendus 6 kuu möödudes garantiiperioodi algusest.

* Telli kodulehe hooldus IMeedialt ja Saad 2 kuud Google Ads haldust TASUTA  PS. Lisaks kaasa Google Remarketingi seadistamine.

  Saada meile oma küsimus või hinnapäring

  * märgitud väljad on kohustuslikud!

  Nimi / Ettevõte

  E-mail *

  Teema

  Lisainfo *

  Telefon / Skype

  captcha