Google reklaam

Google otsingumootor on maailma populaarseim ja Googles tehakse üle 3,5 miljardi otsingu päevas ning Google reklaam on alati nähtaval. Eestlastest kasutab päevas üle poole miljoni interneti kasutaja just Googles leiduvat infot ja üle 90% info otsijatest eelistab ainult Googlet. Nö “konkurentideks” on Neti.ee, Bing, Yandex, Yahoo jt, mis jagavad ülejäänut kümmet protsenti. Kui huvitab rohkem “live search”, siis külasta seda veebilehte.

Kui on soov olla internetist leitav, siis Google reklaami peab investeerima!Google reklaam

Reklaam otsingumootoris toimib nii, et sooritatakse märksõna põhjal päring ning seejärel kuvatakse 10 orgaanilist vastet (vaata ka SEO võimalusi), mille ees on üldjuhul 4 reklaami ja lõpus ehk allosas samuti 4 reklaami. Reklaamide järjestus sõltub Google Ads tekstreklaamide optimeerimisest ja märksõnade optimeerimiskvaliteedi järgi ehk kas reklaamsõnumis on kasutatud õigeid märksõnu ja vastab samuti kodulehe sisule. Raha võetakse kontolt maha reaalse reklaami kliki eest, suunamise eest kodulehele. Otsingumootoris kuvatud reklaam on ametliku nimetusena Google Ads tekstreklaam. Pakume nii tasuta kui tasulist Google Ads tuge.

Miks valida Google reklaam otsingumootoris:

 • Tekstreklaam on otsingupõhine ja saate täpselt määrata, mis märksõnaga Teie veebilehte Google esilehel kuvatakse
 • Tagab alati sihtrühmale suunatuse
 • Väga lihtne kuluefektiivsuse kontroll, kuna tulemuslikkus on täpselt mõõdetav
 • Saab määrata konversioonid ja Google Ads reklaamihaldus annab ülevaate, kui palju on ühele või teisele märksõnale kulunud ühe “toimingu sooritamiseks” (hinnapäringu saatmine, toote/teenuse ostmine jms)
 • Google ads tekstreklaam on nähtav otsingumootoris ainult Teie valitud märksõna puhul
 • Tegemist on klikipõhise reklaamkanaliga ning raha võetakse maha, kui on läbi reklaami Googles ka reaalselt Teie kodulehele jõutud
 • Seotus kodulehe analüüsiprogrammiga Google Analytics. Lisainfo ja ametliku Analytics konto registreerimine.

Reklaam Google display võrgustikus ehk reklaam Google partnerlehtedel. Partnerlehti on miljoneid ja seepärast on neid ühese nimekirjana välja tuua võimatu. Et sihtida partnersaitide Google reklaam vajaliku sihtrühmani, siis on loodud reklaamihaldus, kus saad sorteerida tegevusalade ja huvide järgi veebikeskkondi, kus Teie piltreklaam vahelduma hakkab. Piltreklaamid (sh tekstreklaamid) ilmuvad erinevatel veebilehtedel, portaalides, blogides, mobiilirakendustes jm.

Miks valida Google reklaam display võrgustikus:

Reklaame kuvatakse just Teie ettevõtte tegevusalaga ja märksõnadega seotud veebilehtedel

 • Lihtne tõsta esile enda toode/teenus mobiilikasutajate seas – äpp´de kasutamisel kuvatakse Google reklaam
 • Võimalus sihtida erinevaid regioone ja ka kindlate huvidega kasutajaid
 • Reklaamkampaania kuluefektiivsus on kontrollitav. Saab määrata konversioonid (hinnapäring, ostu sooritamine jms)
 • Seotus Analyticsiga ja võimalus teha järelturundust (Google reMarketing)

Display võrgustikus kuvatud reklaam (nii piltreklaam kui ka tekstreklaam) oli varem levinud nimetusena Google AdSense, aga nüüd on koondunud kõik kampaaniahaldus Google Ads alla. Pakume nii tasuta kui tasulist Google Ads piltreklaamide tuge.

Mõlemaid reklaamkanaleid on võimalik kasutada nii koos kui ka eraldiseisvana. Uuri personaalset Googles reklaamimise võimalusi.

  Saada meile oma küsimus või hinnapäring

  * märgitud väljad on kohustuslikud!

  Nimi / Ettevõte

  E-mail *

  Teema

  Lisainfo *

  Telefon / Skype

  captcha