E-poe tegemine

E-pood on ettevõtete müügikanal internetis ning viimase 12 aastaga on e-kauplemine ligi 20x suurenenud, sest enamus tehnikavidinatest soodustavad internetis käimist ja ka ostlemist. E-poe tegemine on vajalik, kuna e-pood on kiireim viis kaupade müügiks. IMeedia kasutab e-poe tegemiseks peamiselt Magento platvormi, mille kohta on võimalik lisa lugeda siin.

E-poe tegemine tasub end ära:

Internetti kasutavad ligi 70% eurooplastest ning ligikaudu 20% on internetis sooritanud ostutehingu. Enamik e-ostlejatest külastab enne ostu sooritamist vähemalt 3 erinevat e-poodi. Ligi 45% inimestest ostavad internetist tooteid, mida nad muidu ei soetaks (Lab42)

Korraliku e-poe tegemine peab täitma mitmeid tingimusi

Selleks, et e-pood kasvataks reaalselt müüki, peab e-pood oleme ülesse ehitatud klienti silmas pidades:

 • E-poe tegemisel tasub rõhuda atraktiivsele ja funktsionaalsele veebidisainile – kümnendik külastajatest peab oluliseks ilusat veebidisaini, aga ligi 80% vajab e-poe põhilist elementi – funktsionaalsust.
 • Nagu kodulehelgi on kasutajasõbralikkus oluline e-poe ülesehituse osa – tooteotsing, selge toodete liigendus, loogiline navigeerimine, lihtne maksmisvõimalus, muudavad kliendile e-poe külastamise meeldivaks kogemuseks. Keerulise ostuprotsessiga (nt konto loomine, keerulised ankeedid jms) e-poed peletavad tihti külastaja veebipoest ära.
 • Atraktiivsed sisutekstid ja tootekirjeldused aitavad kaasa kaupade müügile. Rõhuda tasub ka kvaliteetsetele tootepiltidele, et iga väikegi detail oleks potentsiaalsele kliendile arvutis nähtav. Tooted võiksid olla ülesse võetud erineva nurga alt ja kuvada minimaalselt 3 erinevat vaadet.
 • E-poe tegemine peab olema kvaliteetne ja e-pood peab olema ka kergesti hallatav – automatiseeritud protsessid kiirendavad ja lihtsustavad e-poe toodete haldamist.
 • Ole internetis e-poega leitav. E-poe leitavuse tagamise levinumad viisid on optimeerimine ehk SEO ja Google reklaam (Google Ads).
 • Kasuta ära sotsiaalmeedia rakendusi, et tutvustada klientide tuttavatele pakutavaid tooteid ja sealjuures suurendada enda kontaktide arvu. Tasub lisada e-poe enda lehele ja ka erinevate toodete juurde meeldimise ja jagamise nupud, et lihtsustada kaupade soovitamist sõpradele.

IMeedia poolt e-poe tegemine on kiire ja kvaliteetne täislahendus:

 • E-poed on kergesti hallatavad, mis muudavad müügi- ja tellimisprotsessi kiireks ja lihtsaks
 • E-poes saab luua loogilise ülesehitusega tootekataloogid, kuhu saab hõlpsalt ülesse laadida tuhandeid erinevaid tooteid
 • E-poe lehel on hästi toimiv tooteotsing
 • Külastatavate e-poe lehtede kohta tekib täpne ülevaade enim otsitud, vaadatud ja ostetud toodetest
 • Tootevõrdluse moodul ja eripakkumiste rubriigid
 • Automaatne reaalajas laoseisu uuenemine
 • Püsikliendikontode loomise võimalus

IMeedia loodud e-poed peavad silmas kasutajasõbralikkust, loogilisi tootekatalooge, atraktiivset veebidisaini ning kiiret ja arusaadavat tellimisprotsessi. Peamiste E-poe valmiskujundustega on võimalik tutvuda meie koostööpartneri lehel või saata “suvaline” e-pood, mis meeldib ja leiame ise sobiva lahenduse. Kui Soovite olla müügi- ja otsingutulemustes esirinnas, telli e-poe tegemine IMeedialt.

Hinnapäringu “e-poe tegemine” saab sisestada siit.

* Telli e-pood IMeedialt ja Saad 2 kuud Google Ads haldust TASUTA  PS. Lisaks kaasa Google Remarketingi seadistamine.

  Saada meile oma küsimus või hinnapäring

  * märgitud väljad on kohustuslikud!

  Nimi / Ettevõte

  E-mail *

  Teema

  Lisainfo *

  Telefon / Skype

  captcha